2 HALSKEDJOR, 1 BERLOCK vikt 11,2g
Utrop: 900 kr
TAVLA CHRISTO 29*35 cm blandteknik d
1 TAVLA DONALD BAECHLER, Akvarell 29*20 cm d
1 TAVLA JIME DINE, Litografi 77*57 cm d
1 TAVLA RICHARD ESTES, Screenprint 36*51 cm d
1 MATSKED, 1 KNIV, 1 GAFFEL, 13 SMÅSKEDAR
Utrop: 950 kr
1 FICKUR 18K utan glas med kedja av doublé
Utrop: 1 200 kr
1 RING, 6 KAFFESKEDAR, 1 MANSCHETTKNAPP vikt 7,2g
Utrop: 600 kr
1 RING, 1 PAR MANSCHETTKNAPPAR SK vikt 18 g
Utrop: 1 450 kr
1 HALSKEDJA PANSAR 50 cm vikt 28,4g
Utrop: 2 300 kr
1 HALSKEDJA Bismarck 40 cm vikt 5,7g
Utrop: 450 kr
1 KEYBOARD Technics KN-550 med adapter och väska
Utrop: 2 500 kr
UTGÅTT
1 TRUMPET MED ETUI Buescher
1 RING M Ä STENAR ca 0,48 ct
1 URARMBAND vikt 60g
1 RING M Ä STEN ca 0,35 ct + safir vikt 7,9g
1 HERRARMBANDSUR Piaget 18K VG
Lördag 10 jul 1999
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm