101 - 120 av 406
1...567...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 10 juli 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

2 HALSKEDJOR, 1 BERLOCK vikt 11,2g

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

TAVLA CHRISTO 29*35 cm blandteknik d

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA DONALD BAECHLER, Akvarell 29*20 cm d

Pantvaror Övrigt

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA JIME DINE, Litografi 77*57 cm d

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA RICHARD ESTES, Screenprint 36*51 cm d

Pantvaror Övrigt

1 MATSKED, 1 KNIV, 1 GAFFEL, 13 SMÅSKEDAR

650 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Övrigt

1 FICKUR 18K utan glas med kedja av doublé

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, 6 KAFFESKEDAR, 1 MANSCHETTKNAPP vikt 7,2g

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, 1 PAR MANSCHETTKNAPPAR SK vikt 18 g

Utrop: 1 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA PANSAR 50 cm vikt 28,4g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA Bismarck 40 cm vikt 5,7g

675 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 KEYBOARD Technics KN-550 med adapter och väska

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TRUMPET MED ETUI Buescher

Pantvaror Övrigt

1 RING M Ä STENAR ca 0,48 ct

Pantvaror Övrigt

1 URARMBAND vikt 60g

Pantvaror Övrigt

1 RING M Ä STEN ca 0,35 ct + safir vikt 7,9g

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR Piaget 18K VG

Pantvaror Övrigt