1 VIDEOKAMERA Sony CCD-SP5E i väska
Utrop: 2 500 kr
4 RINGAR vikt 10,9g
Utrop: 875 kr
1 RING vikt 3,4g
Utrop: 270 kr
1 HALSBAND vikt 36,7g
Utrop: 3 000 kr
1 ARMBAND MED BERLOCKER vikt 26g
Utrop: 2 100 kr
4 RINGAR vikt 16,5g
Utrop: 1 300 kr
1 RING vikt 5,5g
Utrop: 450 kr
UTGÅTT
1 ÄKTA MATTA 138*210 cm
6 MATSKEDAR
Utrop: 800 kr
1 GULDMYNT 10:- Danmark vikt 4,5g
Utrop: 400 kr
1 SKED P.J. Zetterling Linköping år 1793
6 SKEDAR A. Berglund år 1928-29 Linköping
Utrop: 500 kr
1 LITOGRAFI, Roland Svensson, osignerad d
1 ÄKTA MATTA, Sarouk, 133*69
Utrop: 1 000 kr
1 ÄKTA MATTA Sarouk 140*69
1 HALSKEDJA ankarlänk 44 cm vikt 32,9g
1 URKEDJA 28 cm vikt 25,6g
1 RING vikt 9g
Lördag 10 jul 1999
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm