41 - 60 av 406
1234...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 10 juli 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 VIDEOKAMERA Sony CCD-SP5E i väska

1 750 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

4 RINGAR vikt 10,9g

Utrop: 875 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING vikt 3,4g

Utrop: 270 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSBAND vikt 36,7g

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND MED BERLOCKER vikt 26g

1 650 kr

Utrop: 2 100 kr

Pantvaror Övrigt

4 RINGAR vikt 16,5g

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING vikt 5,5g

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 ÄKTA MATTA 138*210 cm

Pantvaror Övrigt

6 MATSKEDAR

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 GULDMYNT 10:- Danmark vikt 4,5g

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 SKED P.J. Zetterling Linköping år 1793

850 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

6 SKEDAR A. Berglund år 1928-29 Linköping

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Roland Svensson, osignerad d

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 ÄKTA MATTA, Sarouk, 133*69

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ÄKTA MATTA Sarouk 140*69

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA ankarlänk 44 cm vikt 32,9g

Pantvaror Övrigt

1 URKEDJA 28 cm vikt 25,6g

Pantvaror Övrigt

1 RING vikt 9g