1301 - 1320 av 1 589
1...656667...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2019

Klubbad för

Klockor Raymond Weil

Herrur Raymond Weil Geneve 18K, quartz, safirglas, läderarmband

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 49,5cm 12,2g

Utrop: 4 800 kr

Ring med stenar 18K Ø17 brv 2,6g

Utrop: 1 000 kr

Armringar, 2st 21K Ø7cm 26,2g

Utrop: 11 600 kr

Ringar, 2st, varav 1 med sten 21K brv 4,5g defekta, skeva

Utrop: 1 700 kr

Set, 1 Collier 42,2cm, 1 Armband 16,5cm, 1 Par örhängen, tvåfärgade med stenar 21K brv 40,5g

Utrop: 18 000 kr

Halskedja trefärgad 18K 46,8cm 7,7g defekt, skönhetsfel

Utrop: 2 900 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 45,6cm 10,9g

Utrop: 4 400 kr

Hänge 18K 15,0g repigt

Utrop: 5 700 kr

Ring tvåfärgad med diamant 1xca 0,38ct, äldre slipning 18K Ø17¼ 1,7g defekt, skadad nagg på diamant

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring med små diamanter 18K Ø17¾ 2,0g defekt, något skev, sliten

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge hjärta 18K 2,7g något repigt

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Venezia 14K 45,7cm 1,1g

275 kr

Utrop: 300 kr

Klackring i vitguld med små diamanter 14K Ø16½ 3,3g sliten

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø19 4,0g graverad

Collier med stenar med guld 18K och silver lås med diamant 1 xca 0,07ct, signerad Magnus G son Liedholm 45cm brv 71,7g

Utrop: 3 600 kr

Örhängen, ett par med pärlor och små diamanter 18K brv 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Hänge med pärla och små diamanter 18K brv 1,7g

Utrop: 800 kr

Halskedja Singapore 18K 45,5cm 1,3g

750 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K brv 4,9g defekt, innehåller 1 pärla och stenar

Utrop: 1 700 kr