Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2019
Klubbad för
Set, 1 Collier 42,2cm, 1 Armband 16,5cm, 1 Par örhängen, tvåfärgade med stenar 21K brv 40,5g
Ring tvåfärgad med diamant 1xca 0,38ct, äldre slipning 18K Ø17¼ 1,7g defekt, skadad nagg på diamant
Collier med stenar med guld 18K och silver lås med diamant 1 xca 0,07ct, signerad Magnus G son Liedholm 45cm brv 71,7g