1181 - 1200 av 1 589
1...596061...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2019

Klubbad för

Klockor Casio

Armbansur Casio Edifice, Quartz, Kronograf, refnr: EFR-563L / 5490 snr:841H28 med läderarmband samt repa i glas, kronograf nollställer ej korrekt

150 kr

Utrop: 200 kr

Systemkamera Canon EOS 70D refnummer: DS126411 serienummer: 073024012705 inklusive linsskydd, axelrem och laddare, linsskydd

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Objektiv Tamron AF SP 28-75/2,8 XR Di for Canon serienummer: 599118 inklusive Canon linsskydd

700 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld, 18K brv 11,1g defekt, innehåller, gravyr, stenar och Camé

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Pansar 18K 53,2cm 3,8g

Utrop: 1 500 kr

Stoppers, 2 olika 18K 0,g

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 14K brv 1,3g defekt, innehåller små stenar

225 kr

Utrop: 275 kr

Berlock signerad Tomas Sabo i silver 925 1,3g, ögla något defekt

Utrop: 50 kr

Berlock Pandora i silver 925 1,7g

Utrop: 100 kr

Berlock Pandora i silver 925 2,4g

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par tvåfärgade med sten och 1 liten diamant 9K brv 1,9g

275 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja Venezia 18K 43,1cm 3,1g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 3,1g defekt

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K brv 28,3g defekt,innehåller monogram, gravyr, 1 diamant och stenar

Utrop: 8 800 kr

Parti guld 18K brv 7,9g defekt, innehåller 1 sten

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Ringar, 2st 18K Ø17½-20¾ 7,9g graverade

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K brv 18,5g defekt, innehåller gravyr och små diamanter

Utrop: 7 400 kr

Armband 14K 18,5cm 23,2g defekt, skador på baksidan

Utrop: 7 200 kr

Ring med små diamanter 10K Ø17¼ 1,6g defekt, skev

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring med stenar 18K Ø16¾ brv 3,7g defekt

Utrop: 1 200 kr