Ring 14K 1,7g Ø15¼
Utrop: 500 kr
Armband S925 10g 20cm
Utrop: 150 kr
Ring S925 4,8g Ø16½ med sten
Utrop: 75 kr
Ring 18K 2,3g Ø18¾ med sten och diamanter 10xca0,005ct
Utrop: 1 200 kr
Ring 14K 5,8g med stenar, skev
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 1,2g med stenar, skev
Ring 21K 4,5g Ø18
Utrop: 2 000 kr
Halskedja 18K 3,5g 52,5cm Pansar
Utrop: 1 500 kr
Armband 18K 6,9g 21cm ihålig Pansar
Utrop: 3 400 kr
Hänge 18K 2,3g
Utrop: 1 400 kr
Klackring 18K 5,4g Ø20¾ med repor
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 14K 9,2g med skador och stenar
Örhängen 14K 3,1g 2,8cm
Ring 14K 3,8g Ø17¼ med stenar
Part guld 18K 3,4g skadat med stenar
Halskedja 18K 2,5g 40cm
Ring 18K 1,3g med diamanter Ø16 5xca005ct
Hänge 18K 1,4g med sten och diamant ca0,01ct
Parti guld 18K 15,4g med skador och stenar
Halskedja 18K 3,2g 42cm Venezia
Tisdag 27 aug 2019