Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2019
Laptop Apple MacBook Pro 13" modell: A1502 snr: C02QNU2SFVH3 Processor 2,7 GHz Intel Core i5, Minne 8GB 1867 Mhz DDR3, Grafik Intel Iris Graphics, behov av batteribyte.
Klockor Boss
Armbandsur Hugo Boss 44mm mineralglas, quartz, dag, datum, refnr.HB242.1.34.2811 snr. 5.399.168 läderarmband, lite nagg på glaset
Skulptur Kosta Boda av Kjell Engman Travellers 3460084 limited edition 10/60 höjd;26cm bredd:14,5cm
Belyst skulptur Kosta Boda av Kjell Engman Luftballong Tiger 7460093, med slipad glasprisma, limited edition 48/60 höjd:52cm bredd:20cm djup:16cm
Mobil Doogee Mix 2 64GB ocean blue, snr.0123456789ABCDEF imei.354336090182817 med laddare i kartong, sprickor och skador på baksidan
Musikinstrument Träblås
Saxofon Alto P.Mauriat Custom Class PMXA-67R snr. PM0604507 i hårt fodral. Ej med på visning.
Digitalkamera Sony CyberShot DSC-HX60 3,5-6,3 /4,3-129, minneskort 2GB snr. 3585430, USB kabel, uppladdningsbart batteri, laddare saknas.
Objektiv Sigma Zoom Multi-Coated Ø52mm 1:3,5-4.5 snr: 1001754, med motljusskydd, saknar linsskydd, i fodral
Kamera Canon EOS 550D snr.0832358012, Objektiv Canon EFS 18-55mm snr. 6762516359, laddare, manual,USB-kabel, i väska
Elektronik Musik
Förstärkare Sonos ZP100 snr. ZP060200-0E-58-11-7D-C8-5, anslutningskablar, strömkabel, volymknapp defekt. Ej med på visning.