Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2019
Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaÖvrigt Övrigt
Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaÖvrigt Övrigt
Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas, Höfner 5001, nr 462(1962), saknar en mick, delar ej orginal i mjukt fodral
Teen G.G. Feninga, (1841- ?), Olja på duk, Marinmotiv- Cornelia Kapt. H Stark 1885, 98x69cm, skadad ram, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Erland Cullberg (1931-2012), Grafiskt tryck, dedikerad "Till Ingrid från Erland Cullberg" bladstorlek 49x61cm inramad med glas