721 - 740 av 1 310
1...363738...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2019

Klubbad för

Armband 18K 61,9g med diamanter 155xca0,01-0,03ct en diamant saknas

Utrop: 25 000 kr

Parti silver S925 28,4g defekt med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 6,9g

Utrop: 100 kr

Hänge S925 1,3g

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,5g med sten

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,7g med sten

Utrop: 50 kr

Ring S925 4g Ø16 med sten

Utrop: 100 kr

Ring S925 9,1g Ø21½

Utrop: 125 kr

Halsband Pansar S925 3,2g 46cm

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 5,6g defekt

Utrop: 50 kr

Hänge S830 1g

Utrop: 50 kr

Brosch S830 7,6g

325 kr

Utrop: 75 kr

Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Elbas, Höfner 5001, nr 462(1962), saknar en mick, delar ej orginal i mjukt fodral

5 900 kr

Utrop: 6 000 kr

Teen G.G. Feninga, (1841- ?), Olja på duk, Marinmotiv- Cornelia Kapt. H Stark 1885, 98x69cm, skadad ram, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 2 500 kr

Leksaksbil, 30-tal, nyckel saknas

475 kr

Utrop: 50 kr

Erland Cullberg (1931-2012), Grafiskt tryck, dedikerad "Till Ingrid från Erland Cullberg" bladstorlek 49x61cm inramad med glas

Utrop: 1 500 kr

Laptop, Apple MacBook Pro 13" A1708, 2,3GHz Intel i5, 8GB, Intel Iris 640, med laddare, Lösen: sterik18, i kartong

5 800 kr

Utrop: 5 000 kr