661 - 680 av 1 310
1...333435...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2019

Klubbad för

Okänd konstnär, Oljemålning på pannå, signerad BW -53 32x40cm

Utrop: 200 kr

Okänd konstnär, Oljemålning på pannå, signerad BW -56 23x32cm

Utrop: 150 kr

Tryck efter målning av Lemuel Francis Abbott, mått ca 59x43cm, Golfmotiv, fläck på motivet, inramad med glas, hämtas och visas på St Eriksgatan 20, Stockholm

450 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Diesel

Diesel, Only the Brave, 52mm, herrur, quartz, kronograf, mineralglas, ref:DZ4328, snr:121502 med läderarmband

Utrop: 500 kr

Bordsskedar 8st, S830, 180mm, modell: Chippendale 338,2g

Utrop: 1 400 kr

Kaffeskedar, 6st, S830, 120mm, modell: Chippendale 87,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S830 170,9g graverat

Utrop: 550 kr

Fat, S830, 497,5g Ø26cm, Stämplat: NR, 1953 (C9)

1 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Ljusstakar, ett par, S830, 262,1g H:17cm, Stämplat: NR, 1953 (C9)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Fiskkniv, S925, 260mm 81,7g

Utrop: 200 kr

Parti silver S830, 124,2g graverat

Utrop: 500 kr

Matskedar, 6st, S925, 200mm, 401,6g modell: Diplomat

Utrop: 1 800 kr

Bordsskedar, 6st, S925, 175mm, 292,4g modell: Diplomat

Utrop: 1 400 kr

Bordsskedar, 6st, S925, 175mm, 289,5g modell: Diplomat

Utrop: 1 400 kr

Kaffeskedar, 6st, S925, 110mm, 86,4g modell: Diplomat

Utrop: 400 kr

Förrättsgafflar, 6st, S830, 145mm, 152,5g modell: Diplomat

Utrop: 750 kr

Förrättsgafflar, 6st, S925, 145mm, 151g modell: Diplomat

600 kr

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar, 6st, S925, 180mm, 256,1g modell: Diplomat

Utrop: 1 200 kr

Bordsgafflar, 6st, S830, 180mm, 279,2g modell: Diplomat

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Dessertskedar, 6st, S830, 160mm, 198,3g modell: Diplomat

750 kr

Utrop: 750 kr