621 - 640 av 1 150
1...313233...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2019

Klubbad för

Ring 18K vitguld 6,3g, avklippt skena, med diamanter 4xca0,09ct

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Hänge S925 5,3g, hjärta

125 kr

Utrop: 125 kr

Armring S925 27,6g, öppen

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 201,1g, graverat

Utrop: 800 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 390,9g höjd 19,5cm, signerad Ainar Axelsson, GAB, 1967, fylld botten

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Ljusstake S830 brv 197,4g höjd 23,5cm, signerad Ainar Axelsson, GAB, 1966, fylld botten

425 kr

Utrop: 400 kr

Moccaskedar 10st S830 123,9g 108mm, modell: Rosenholm

400 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstake S925 914,8g höjd: 26,5cm, trearmad, bucklor vid ljusfästen

Utrop: 4 100 kr

Bordslampa, Rubn Kavalier, vit, svart tygsladd, E27 sockel

Utrop: 300 kr

Stövlar, Primeboots, Engineer High, brunt läder, gummisula, storlek: 35

Utrop: 500 kr

Boots, Shephard, Sanna, svart mocka, svart gummisula, storlek: 36, bruksskick

Utrop: 250 kr

Handväska, DKNY, svart skinn, påsmodell, med axelrem, detaljer i gulmetall skadat

375 kr

Utrop: 300 kr

Jultallrikar 20st, Rörstrand, design Gunnar Nylund, år 1970-1989, med broschyrer till åren 1976-1978, 1981-1989

350 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 2,0g

Utrop: 1 100 kr

Halsband Pansar 18K 3,0g 51,5cm

Utrop: 1 200 kr

Smycken Herring

Ring Pt950 15,9g Ø19½, graverad

Utrop: 5 700 kr

Halsband Pansar 18K 77,0g 69cm

24 500 kr

Utrop: 29 500 kr

Örhängen ett par 18K 3,5g

Utrop: 2 000 kr

Ringar 2st 18K 7,1g, graverade

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 2,5g Ø18¼, med sten

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr