601 - 620 av 1 451
1...303132...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019

Klubbad för

Örhängen par 21K 6,6g 6,5cm

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Kejsarlänk 20K-21K 151,4g längd 53cm bredd 0,6cm BMJ

56 000 kr

Utrop: 66 000 kr

Ring skev skena med diamanter 7xca0,05ct 14K 6,5g PIR

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring skev skena med stenar 21K 3,9g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 45,4g 50,5cm SVE

Utrop: 18 000 kr

Vas, porslin, tummelisa / flicka och blomma, höjd 19cm

200 kr

Utrop: 200 kr

HEREND, Gallerskål / skål, handmålad porslin, 74111 YBO 96, höjd 6cm, Ø 15,5cm, Ungern.

175 kr

Utrop: 400 kr

Ljustake trearmad, Dresden - Tyskland, porslin, tvådelad, 3L50 10930, höjd 16,5cm, bredd 24cm

175 kr

Utrop: 450 kr

TAMRON för Canon, Objektiv, Di II Piezo Drive VC 18-270mm F/3.5-6.3 Ø62, snr.299804, med motljusskydd och objektivlock

850 kr

Utrop: 1 300 kr

CANON, Kamerahus, EOS 1100D / DS126291, snr.193063004613, med objektiv Canon EF-S 18-55mm zoom lens 3.5-5.6 IS II Ø58mm macro 0,25m, snr. 9036020918, linsskydd, 5st batterier, batteriladdare, KATA kamerabag med axelrem

800 kr

Utrop: 1 600 kr

ORREFORS, Old Fashioned / Whiskeyglas 4st, design Gunnar Cyrén, modell Sofiero, höjd 8cm, volym 25cl, med klistermärke samt etsning i botten.

500 kr

Utrop: 550 kr

ORREFORS, Karaff, till whiskey eller vin, design Gunnar Cyrén, modell Sofiero, höjd 24,5cm, volym 75cl, klistermärke samt etsning i botten.

550 kr

Utrop: 650 kr

Elektronik Musik

BANG & OLUFSEN, Stereo, Beosound Century 2651, radio, kasett och CD, 75x37x17cm, skador tyg, med sladd, ej visning

425 kr

Utrop: 600 kr

Fat i silver, dekorerad, hammradyta, S830, 150,9g, 17cm x 12cm, GEWE 1959

Utrop: 550 kr

Fat i silver med genombruten dekor, motiv änglar och blommor, S835 53,5g 13cm x 10,5cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Sockerskål i silver med fötter, dekorerad, S830, 83,7g, höjd 4,5cm, bredd 8,7cm, GEWE 1959

300 kr

Utrop: 350 kr

Sockertång i silver, dekor roser, S830 35,1g 140mm, GEWE,1953

100 kr

Utrop: 125 kr

Såssked i silver, modell Prins Albert, S830 62,2g 173mm, GAB 1978

450 kr

Utrop: 250 kr

Moccasked 12st i silver, modell Prins Albert, 8st S830/ 4st S925, 165,1g, 105mm, CGH, 50-60-tal

Utrop: 700 kr

Efterrättssked / Glasssked 5st i silver, modell Rosenholm, S830 135,5g 151mm, GAB, 1960-61

1 100 kr

Utrop: 550 kr