461 - 480 av 1 451
1...232425...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019

Klubbad för

Collier 14K 4,5g 43,5cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge heraldik 14K 1g 3cm

Utrop: 275 kr

Ring med stenar skev 14K 2,5g

Utrop: 600 kr

Örhängen par vitguld med pärlor, clips/ skruvstopp 18K 4,6g 3,5cm

Utrop: 1 400 kr

Örhängen par skadade 18K 1g

Utrop: 375 kr

Örhängen par vitguld med stenar 18K 1,6g 0,6cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring vitguld med diamant ca 0,30ct 14K 1,8g Ø16¼ James Allen, med original box

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhänge udda/skevt 18K 0,5g

Utrop: 200 kr

Ring gravyr / sliten 18K 7,5g

Utrop: 2 700 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 5g 42,5cm NSE

Utrop: 2 000 kr

Armband Pansar i silver S925 13,5g 19,8cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Örhängen par med stenar och mönster 18K 1,3g 1,2cm

Utrop: 700 kr

Ring med stenar 14K 2,3g Ø17¾

Utrop: 600 kr

Ring med stenar 14K 3,2g Ø17

Utrop: 850 kr

Parti guld defekt 14K 3,8g med stenar

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Venezia med hänge med stenar i förgyllt silver S925 4,7g 46cm 2cm CZ

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring med diamant ca 0,03ct 18K 6,2g Ø17¾ WSL ojämn skena/ små repor sida

Utrop: 2 300 kr

Fickur, 51mm, savonett, 18K ytterboetter 2st, små bucklor/ monogram, manuell, liten sekundvisare, innerboett metall, gravyr, brv. 97,8g, snr. 556790, ca 1948.

Utrop: 14 000 kr

Fickur, 50mm, savonett, 14K ytterboetter 2st, monogram, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, innerboett metall, brv. 93,4g, snr. 224579.

4 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Fickur, 50mm, 14K ytterboett, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, innerboett i metall, graverad, snr. 417416, brv. 80,7g, ca 1935.

3 200 kr

Utrop: 2 400 kr