Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019
Klubbad för
Halskedja Venezia med hänge med stenar i förgyllt silver S925 4,7g 46cm 2cm CZ
Fickur, 51mm, savonett, 18K ytterboetter 2st, små bucklor/ monogram, manuell, liten sekundvisare, innerboett metall, gravyr, brv. 97,8g, snr. 556790, ca 1948.
Fickur, 50mm, savonett, 14K ytterboetter 2st, monogram, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, innerboett metall, brv. 93,4g, snr. 224579.