Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klubbad för
Ring med pärla 18K 6,2g Ø16, odlad pärla Ø4,0mm, tvåfärgad, årsstämplad 1993, lätt slitage på pärlan
Armband Ole Lynggaard Mega-länk med hjärtformad berlock, 18K 35,3g 20,5cm, bredd: ca 0,5cm. Med avtagbart lås i 18K, stämplad Ole Lynggaard