Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli 2019
Klubbad för
Tiret New York Gotham, automatisk, dag och datum, kronograf, numrerad: 0146, stål med gummiarmband, med box och ytterkartong
Laptop Microsodt Surface Book 2 13,5", i7-865OU, 8GB, 256GB SSD, GTX, Win 10 pro, med laddare
Ralph Lauren Portfölj, i Alligatorskinn (Cites intyg medföljer), certifikat nr: 206987, med dustdag
Vas Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad: 89253, höjd: 32cm
Skål på fot Kosta Boda, design: Kjell Engman, modell: CanCan, signerad nr 58146, höjd: 12,5cm, Ø24cm