121 - 140 av 1 129
1...678...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli 2019

Klubbad för

Tiret New York Gotham, automatisk, dag och datum, kronograf, numrerad: 0146, stål med gummiarmband, med box och ytterkartong

12 200 kr

Utrop: 14 400 kr

Laptop Microsodt Surface Book 2 13,5", i7-865OU, 8GB, 256GB SSD, GTX, Win 10 pro, med laddare

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Ralph Lauren Portfölj, i Alligatorskinn (Cites intyg medföljer), certifikat nr: 206987, med dustdag

Utrop: 48 000 kr

Karaff Kosta Boda, design: Kjell Engman, modell: Bonbon, höjd: 28cm, nr 89065

650 kr

Utrop: 550 kr

Vas Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad: 89253, höjd: 32cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Skål på fot Kosta Boda, design: Kjell Engman, modell: CanCan, signerad nr 58146, höjd: 12,5cm, Ø24cm

650 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja 18K 11,9g 42cm Doserad Bismarck

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Armband 18K 11,4g 18,5cm Pansar

Utrop: 5 100 kr

Armband 18K 8g 18,5cm

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 2,2g ؝17 1/2 med röd sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K 2,2g Ø18 med sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 7g Ø20 med sten skev

Utrop: 2 400 kr

Barn armringar 22K 9,5g 2st skeva

Utrop: 3 900 kr

Armband 21K 4g 13,5cm med bricka

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K 4,1g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 4,5g

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 1,8g repig med sten

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,7g kors

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 0,9g Hjärta med diamanter 10xca0,01ct

400 kr

Utrop: 500 kr

Hänge 18K 0,8g med sten

350 kr

Utrop: 425 kr