321 - 340 av 1 129
1...161718...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli 2019

Klubbad för

Fritid Övrigt

Casall HIT Power lifting straps i orginalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Cashall HIT Hand protection i orginalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Boxningshandskar Okami fightergear ett par, DX Boxning glove 12 oz

50 kr

Utrop: 50 kr

Parajumper Jacka, Herr, Elliot Fleece, storlek L, S/n: 032877768376 ej tvättad. Ej på vsining

950 kr

Utrop: 900 kr

Notebook, Louis Vuitton DF0127 i orginalkartong

425 kr

Utrop: 375 kr

Väska, Louis Vuitton Girolata Mahina Galet, M54403 med dustbag och orginalkartong

10 600 kr

Utrop: 7 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Jupiter JCL-731 Klarinett snr: 400032 med tillbehör i väska.

700 kr

Utrop: 375 kr

HP EliteBook 1040 G4 laptop, intel i7 snr: 5CD83868p3, med laddare och orginalkartong med tillbehör, nyskick

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Litografi, Peter Dahl. Epistel n:o 72, H:66 cm B:48 cm. Inramad med guldfärgad ram, något nagg vid kanten

325 kr

Utrop: 300 kr

Hp Laptop Hewlette-Packard S/n: 8CG45108B9 Modell: 7260NGW med laddare

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Iitala Whiskeyglas 2 st

Orrefors Skålar 2 st

Utrop: 125 kr

Karaff, Orrefors, design Erika Lagerbielkes modell Intermezzo med propp

425 kr

Utrop: 250 kr

Vinglas 8st, Orrefors, Intermezzo Vit, design: Erika Lagerbielke, höjd: 22cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Vinglas 5st, Orrefors, Intermezzo Rött, design: Erika Lagerbielke, höjd: ca 25cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas 8st Design: Lasse Åber höjd: 22,5cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Vinglas 2st , Kosta BodaDesign: Ulrica Hydman-Vallien, modell: Open minds Höjd: 24cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Snapsglas 5st Kosta boda, Ulrica Hydman Vallien Höjd: 14cm

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Lexicon PCM 81, Efektenhet S/n: L1099-3093 med sladdar. Ej på visning

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Figaro S925 6,8g 50cm

75 kr

Utrop: 100 kr