Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli 2019
Klubbad för
Parajumper Jacka, Herr, Elliot Fleece, storlek L, S/n: 032877768376 ej tvättad. Ej på vsining
HP EliteBook 1040 G4 laptop, intel i7 snr: 5CD83868p3, med laddare och orginalkartong med tillbehör, nyskick
Litografi, Peter Dahl. Epistel n:o 72, H:66 cm B:48 cm. Inramad med guldfärgad ram, något nagg vid kanten