1041 - 1060 av 1 464
1...525354...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2019

Klubbad för

Objektiv, Canon Ultrasonic RF 70-200mm 1:4L USM, Serienr: 512913, med motljusskydd, saknar ett linsskydd

Objektiv Canon EF 100mm 1:2.8L Macro USM IS, Serie nr: 3120759, med motljusskydd

Kabinväska Rimowa Salsa Air Mini Multiwheel, 55x40x20cm, fläckigt foder samt utsida. Ej på visning

Akustisk Gitarr Yamaha CG-110M, taiwan, nylonsträngad, i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Akvarell Gunnar Persson (1908-1975), signerad, bildyta 27x22,5cm, inramad med skada på ram

Utrop: 850 kr

Bok "Hemma hos Kronblom" av Gunnar Persson, tryckår 1989

Utrop: 75 kr

Armband 18K 14g 19,5cm

Utrop: 5 200 kr

Ring 18K 4,1g Ø18½, med diamanter 1xca0,03ct 14xca0,02ct

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 0,6g, buckligt

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 9K 3,8g, skadat

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 4,8g, skadat

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 3,1g Ø18½, med sten

Utrop: 850 kr

Hänge 14K 5,5g, med sten

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Armband 14K 20,6g, buckligt, repigt

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K vitguld 5,0g Ø17¼, med sten och diamanter 8xca0,047ct (totalt 0,38ct)

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband 18K trefärgat 2,4g, defekt länk

Utrop: 850 kr

Ringar 23K 4,3g, graverade

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K 28,7g 18,8cm

Utrop: 10 600 kr

Ring 18K 1,8g Ø16¼, med diamanter 17xca0,04ct

2 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,5g Ø17½, med stenar och diamanter 2xca0,05ct

Utrop: 1 800 kr