Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
Klubbad för
Ljusstake Svenskt Tenn Josef Frank Vänskapsknuten mässing 1 Förpackning Herrgårdsljus röda
Skål på fötter med lock kontrollstämplat silver 975,8g höjd ca35cm små bucklor
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera Nikon D5100 snr6988202 med objektiv 18-55mm snr54164676 med laddare i väska
Digitalkamera Nikon D5000 snr6291912 med objektiv 55-200mm snr1487845 med laddare