801 - 820 av 963
1...404142...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2019

Klubbad för

Tissot Rockwatch R150 29mm med läderband quartz behov av batteribyte

550 kr

Utrop: 375 kr

Triwa Nevil herrur 42mm, quartz, tidtagning (nollställer ej korrekt), stål med bruna plastdetaljer, läderband i bruksskick

Utrop: 425 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil Tango herrur 35mm quartz med datum stål safirglas stålarmband snr: Y004163

Utrop: 1 800 kr

Parti silver S330 547,9g graverat. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.

Reservoripenna Mont Blanc Meisterstuck 4810 snr: GV1106276 stift i 14K i svart skinnfodral

Kulspetspenna Mont Blanc Meisterstuck snr: KV1049395

Smyckesskrin design Philipp

250 kr

Utrop: 225 kr

Snapsglas 6st Orrefors, Anne Nilsson, "Clown" H:19cm. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.

Ljusstakar ett par, S925 976,5g 28,5cm, Eva Wistedt. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.

Musikinstrument Träblås

Akustisk gitarr Yamaha modell: FS7220S BL snr: HH0010501 ytliga repor i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Plånbok Wera svart skinn 18,5x9,5cm med mynt- och sedelfack med plats för 14 kort

50 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok Wera svart skinn med mynt- och sedelfack samt plats för 6 kort

50 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok svart skinn 9,5x9cm två sedelfack samt ett myntfack

Utrop: 50 kr

Plånbok brunt skinn 11x10cm myntfack, två sedelfack samt plats för 14 kort

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 18K, något sne ögla, 0,9g

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld, 2st graverade ringar, tvåfärgade, 10,5g

Utrop: 3 500 kr

Armband 18K vitguld med diamanter 133xca0,005ct 19,5cm Brv 7,7g

Utrop: 4 300 kr

Udda örhänge 18K med stenar, Brv 2,1g

Utrop: 700 kr

Parti guld 21K trasigt/defekt 5,8g

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K, små repigt, 1,3g

400 kr

Utrop: 500 kr