Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2019
Triwa Nevil herrur 42mm, quartz, tidtagning (nollställer ej korrekt), stål med bruna plastdetaljer, läderband i bruksskick
Klockor Raymond Weil
Raymond Weil Tango herrur 35mm quartz med datum stål safirglas stålarmband snr: Y004163
Parti silver S330 547,9g graverat. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Reservoripenna Mont Blanc Meisterstuck 4810 snr: GV1106276 stift i 14K i svart skinnfodral
Visa varaGlas Övrigt
Snapsglas 6st Orrefors, Anne Nilsson, "Clown" H:19cm. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.
Visa varaSilver Övrigt
Ljusstakar ett par, S925 976,5g 28,5cm, Eva Wistedt. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10.
Visa varaMusikinstrument Träblås
Akustisk gitarr Yamaha modell: FS7220S BL snr: HH0010501 ytliga repor i mjukt fodral