Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2019
Tavla, Veikko Aaltona (1910-1990) Akvarell, ca56,5x65,5cm inkl ram, signerad -54, Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Akustisk gitarr Cort, refnr: MR730FX, snr: 05050130, med små lackskador, mjukt fodral, Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.
Fritid Sport
Fiskerulle Abu Garcia Specialist SP2 802, Gear Ratio 5.1:1, bruksslitage. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank i Kista på Kistagången 22-24
Fritid Sport
Fiskespö Shimano Beastmaster CX 270 ML refnr: CBMCX27H2B 2,70m, i mjukt fodral. Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.