Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2019
TOMMY HILFIGER, armbandsur / herrur, boettnr. F90267, stål, quartz, datum, vattentålig 5ATM, viklås, brukskick
Klockor DKNY
DKNY Lexington Chronograph, armbandsur / damur, modellnr. NY-4331, snr. 250807, stål, quartz, kronograf ( återställer ej korrekt), tachymeter, urtavla vit pärlemor, strass index, mineralglas (repor), viklås, bruksskick, 3st extra länkbitar
JUICY COUTURE, armbandsur, guldtonat stål quartz strass vattentålig 30m viklås behov av batteribyte
CANON, EOS 550D, digital systemkamera, DS126271, snr. 1133513196, med objektiv EF-S 18-55 mm F/3.5-5.6 IS, snr. 7062541419, ej linsskydd, batteriladdare, mikrofon Hama, kameraväska Lowerpro
IITTALA, ljusstake 3st i glas, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, höjd 8cm med 1 ring / 12cm med 2 ringar / 24cm med 6 ringar