Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019
Klubbad för
Armbandsur 18K, brv 66,0g, automatisk, datum, 27mm, boettnr: 20-80R 12296, plastglas (repigt), guldlänk 18K längd: ca 16,5cm, bredd: 1,7cm. Bruksslitage; missfärgad & repig boett, sliten & fläckig urtavla, skev länk
Omega Seamaster Cosmic 2000 Automatic, guld på stål, datum, 38mm, safirglas (nagg), brunt läderband (ej original, slitet), graverad bakboett, repig boett