Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019
Solglasögon i par, Ray-Ban, RB 3026 Aviator Large Metal, 112/69 58/14 2N, i fodral
Visa varaKonst Övrigt
Grafiskt blad, AKAY (1969- ) "Solution remedy happiness", 70x58cm, numrerad 39/46, smärre slitage, ej inramad
Grafiskt blad, AKAY (1969- ), " Time to redefine crime", 70x58cm, numrerad 23/30, smärre slitage, ej inramad
Keramikvas Bernt Friberg (1899-1981) Studiohanden Gustavsberg 1978, harpälsglasyr, höjd ca 17cm
Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 1998, fåglar, i originalask
Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2003, gris, i originalask
Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2011, snöflinga, i originalask
Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2010, hjärta, i originalask
Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2007, snögubbe, i originalask