841 - 860 av 1 309
1...424344...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019

Klubbad för

Halsband Venezia S830 2,5g 45cm

Solglasögon i par, Ray-Ban, RB 3026 Aviator Large Metal, 112/69 58/14 2N, i fodral

Berlock S925 3,0g, med emalj

Berlock S925 2,7g, med emalj

Berlock S925 2,2g med stenar

Berlock S925 1,7g, med emalj

Berlocker 2st. S925 2g, med stenar, stenar saknas

Grafiskt blad, AKAY (1969- ) "Solution remedy happiness", 70x58cm, numrerad 39/46, smärre slitage, ej inramad

375 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad, AKAY (1969- ), " Time to redefine crime", 70x58cm, numrerad 23/30, smärre slitage, ej inramad

325 kr

Utrop: 200 kr

Olja på papp, Rolf Dalin (1934- )16x19cm, i ram

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål Kosta Boda "Prince" Design:Göran Wärff (1933- ), signerad, höjd 11cm, bredd 16,5cm

Utrop: 375 kr

Keramikvas Bernt Friberg (1899-1981) Studiohanden Gustavsberg 1978, harpälsglasyr, höjd ca 17cm

5 400 kr

Utrop: 3 300 kr

Keramikvas Bernt Friberg (1899-1981) Studiohanden Gustavsberg, höjd ca 35cm

17 200 kr

Utrop: 3 300 kr

Keramikvas Bernt Friberg (1899-1981) Studiohanden Gustavsberg1942, höjd ca22cm

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 1998, fåglar, i originalask

150 kr

Utrop: 200 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2003, gris, i originalask

450 kr

Utrop: 100 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2011, snöflinga, i originalask

125 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2010, hjärta, i originalask

150 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2007, snögubbe, i originalask

125 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2015, hjärta förenat med mistel, i originalask

250 kr

Utrop: 125 kr