741 - 760 av 1 309
1...373839...66 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019

Klubbad för

Vas, BoConcept, H:ca27cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, BoConcept, H:ca29cm

Utrop: 100 kr

Ljusstakar 3st, H: 26cm, 22cm, 18cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat, Rörstrand Orchidee 60,5x29cm, små nagg

Utrop: 250 kr

Ljuslyktor, 2st, Gustavsberg, W Kåge, Modell: Argenta H:6cm

475 kr

Utrop: 200 kr

Fat, 3st, Gustavsberg, W Kåge, Modell: Argenta Ø9cmcm

150 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Rosenthal, H:16cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, Iitala Essence Decanter, Antonio Citterio, H:22cm,

300 kr

Utrop: 125 kr

Karaff, Kosta Boda, Chateau, Bertil Vallien H:27cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta Boda, H:15cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Moccaskedar, 11st, S830, 110mm, 102g Modell: Haga

Utrop: 400 kr

Moccaskedar, 6st, S830, 36,1g, 105mm, Modell: Rosen

125 kr

Utrop: 150 kr

Svamplampa, Kosta Boda, H:cm27cm, el behöver bytas

375 kr

Utrop: 450 kr

Ljusstakar, ett par, Hovmantorp, Mässing, H:23cm

Utrop: 900 kr

Skål på fot, Boda, Erik Höglund experiment tidigt 60-tal, osignerad, H:ca20cm

300 kr

Utrop: 500 kr

Vas, osignerad, H:ca26cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Vas, Kosta Boda, Vicke Lindstrand, H:ca20cm, osignerad

325 kr

Utrop: 500 kr

Soppterrin med lock, Harcourt Cauldon England ca25x19cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar, 9st, H:6,5cm, Assietter Ø14cm, 9st, Rörstrand, modell: Koka

850 kr

Utrop: 500 kr

Etsning, Waldemar Bernhard, Stockholms stadshus nr 115/200, 23x18,5cm, i ram

Utrop: 225 kr