Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019
1 Damur Certina 18K, sernr: 0810397454015, safirglas, Ø18mm, manuell, länk 18K, brv22,6g
1 Herrur Longines Flagship Automatic 18K, sernr: 11380956, plexiglas(trepigt), Ø38mm, länk 18K(något defekt), del av lås oädel metall
Klockor Antima
1 Herrur Royal 17 Jewels Incabloc Antimagnetic, plexiglas(repigt), Ø33mm, flexiband(repigt), manuell
1 Mobiltelefon Samsung Galaxy J3, sernr: RF8HB13NL8H, IMEI: 355099/08/104742/8, hörlurar, laddare, manual, kartong, nyskick
1 Surfplatta Samsung Galaxy Tab E 8GB, sernr: R52H61A5PGW, refnr: 3597/60(07/139037/7, laddare , manual, kartong, nyskick
Musikinstrument Träblås
1 Tvärflöjt Yamaha 281S, sernr: 029112W, "Established in Japan", bruksslitage, i hårt fodral
1 Väska Marc by Marc Jacobs, "Classic Q Baby Groover", svart, detaljer i gulmetall, dustbag
2 Vägglampetter Skultuna Mässingbruk, modell Sconce, signerad Pierre Forsell, längd på väggfäste
1 Skål Orrefors, modell Sofiero, "För nit och redlighet i Rikets tjänst", signerad Gunnar Cyren, bredd 240mm, höjd 145mm, i träschatull