741 - 760 av 1 146
1...373839...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2019

Klubbad för

Vas, Kosta boda, Gunnel Sahlin, Nr 49966, små nagg, höjd 28cm

Utrop: 600 kr

Parti silver 925 85,4g defekt, slitet, gravyr

Utrop: 300 kr

Bältespänne, S826, 2 delar, 49,3g, bredd 13,6cm

325 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja, S925, 2,1g 37,5cm Venezia

Utrop: 75 kr

Collier, S925, 14,3g 39,5cm, "Scoop"

Utrop: 225 kr

Hänge, S830, 5,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, S925, hjärta, 2,3g

Utrop: 75 kr

Collier, S925, 5,9g, 48,5cm med berlocker

Utrop: 100 kr

Värja, lite rostig, saknar slida, bladlängd 95cm i väska. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 50 kr

Silverbestick, S800, 12st kaffeskedar, okänd modell, 109mm 149,4g i etui

Utrop: 600 kr

Konst Skulpturer

Glasskulptur, Sko, Kosta Boda, Kjell Engman, Nr 7090626, höjd 13cm, bredd 8cm

600 kr

Utrop: 375 kr

Snapsglas, Kosta Boda, Ulrika Hydman Vallien, Artist Collection, Nr 99290, höjd 8,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas, Kosta Boda, Ulrika Hydman Vallien, Artist Collection, Nr 99180, höjd 26cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Kosta Boda, Kjell Engman, "Reef" (Korallrev), höjd 27cm, bredd 25,5cm

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Legend Tournament Bass Series, 7'3" heavy power, fast action, 12-25 LB, 5/8-1 1/4 OZ, made in usa, Refnr NF10401. Ej med på visning.

450 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Multirulle, Daiwa T3 Ballistic 100HL, magforce 3D, high speed 6,3 i originalbox

650 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Shimano, Stradic C14+ 2500FA, mono dia 0,25-160 (lb.-yds.) 8-140 (No.-m) 2,5-150 i originalbox

800 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, ABu Garcia, Ambassadeur, 5501 C3, Refnr 01H12SE i box (ej original)

450 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, "Orrbergets topp" av Astrid Bergman Taube, Nr 27/210, 65,5x49,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, "Gullviva, Mandelblom" av Astrid Bergman Taube, Nr 19/225, 58,5x49,7cm

250 kr

Utrop: 300 kr