Parti guld 18K 2,4g Ø17 med odlad pärla Ø4,8mm
Utrop: 850 kr
Ring 18K 1,3g Ø17 med diamant 1xca0,01ct
Utrop: 700 kr
Ring 18K 2,1g Ø19 X-Länk
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 0,8g hjärta med sten
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 8g med stenar, L: 6,5cm inkl. ögla
Utrop: 4 100 kr
Parti guld 21K 6,2g Ø15½ 20cm buckligt, saknar lås och berlock
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 21K 4,1g Ø17½ lite böjd, sönder
Utrop: 1 600 kr
Halskedja 18K 52,6g 45cm doserad Bismarck
Utrop: 19 000 kr
Ring 18K 2,4g Ø18½ vitguld med diamanter 1xca0,20ct, 4xca0,01ct
Utrop: 2 100 kr
Halskedja 18K 5,2g 42cm Bismarck med hänge hjärta
Utrop: 2 000 kr
Parti guld 14K 1,1g udda örhänge med stenar
Utrop: 300 kr
Parti guld 14K 7,6g stenar saknas, graverat, sönder
Parti guld 18K 4,1g sten, slitet, buckligt
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 23K 5,8g Ø18 graverat, slitet
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 23K 4,7g Ø18¼ graverat
Parti guld 18K 12,1g graverat
Parti guld 18K Ø20¾ graverat, ostämplat
Utrop: 3 400 kr
Halskedja 18K 3,7g 41cm Pansar
Utrop: 1 700 kr
Parti guld 14K 2g gammalslipad diamant 1xca0,02ct skada på baksida
Utrop: 550 kr
Parti guld 14K 7g 20cm, stenar, skador
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 23 apr 2019