1601 - 1620 av 2 040
1...808182...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019

Klubbad för

Ring med stenar 21K Ø18¼ brv 4,7g

Utrop: 1 500 kr

Hänge med stenar brv 8,4g

Utrop: 3 400 kr

Hänge/brosch18K brv 5,2g med Camé

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K 19,5cm 6,4g

Utrop: 2 200 kr

Ring med sten 18K Ø17¾ brv 5,7g

Utrop: 2 100 kr

Ring med stenar tvåfärgad 18K Ø17¾ brv 12,8g , sliten

Utrop: 3 900 kr

Ring med Camé 18K Ø18¼ brv 6,9g defekt, skev skena

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K Ø16½ 5,0g mönstrad, graverad

Utrop: 1 700 kr

ARmband Pansar tvåfärgat 18K 19cm 27,6g med diamanter 14 x ca 0,01ct

Utrop: 12 000 kr

Halskedja tvåfärgad 18K 43,7cm 19,5g

Utrop: 6 600 kr

Hänge kors 18K 1,3g slitet

Utrop: 450 kr

Armband Bismarck 18K 19,5cm brv 24,5g med 5 berlocker varav 1 med stenar, 2 defekta, med 3 ögglor till flera berlocker

Utrop: 8 100 kr

Ring tvåfärgad 18K med små diamanter Ø18 1,8g

Utrop: 1 000 kr

Ett par örhängen 18K brv 4,5g med färgade stenar och diamant 1 x ca 0,015ct/st

Utrop: 1 600 kr

Halskedja tvåfärgad 14K 51cm 17,3g defekt, små bucklor

Utrop: 4 500 kr

Armband tvåf'ärgat 14K 19,8cm defekt

Utrop: 1 700 kr

Hänge med stenar 14K brv 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Armband tvåfärgat 20,4cm 9,9g defekt, små skador

Utrop: 2 600 kr

Armband med stenar 14K 20,8cm brv 10,4g

Utrop: 2 400 kr

Ring med sten 14K Ø17¼ brv 5,6g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr