Avslutad | Pant – Tisdag 2 april 2019
Armbandsur Tissot 18K, sernr: 1584272685, datum, safirglas, fungerar ej, quartz, saknar länk, brv 26,5g
Herrur Seiko Velatura Kinetic Perpetual, refnr:4N2243, sernr:7D48-0AN0, quartz, safirglas, Ø45mm, läderarmband
Herrur Panzera Breuer 44, refnr:B44-02, sernr:0028, automatisk, safirglas, Ø43mm, datum, manual,
Elgitarr Fender American Original '50s Telecaster, modell:0110132850, sernr: V1745194, Bruksslitage, Bruksslitage, Mindre lackskador på kroppen, Certifikat, Kvitto, Sladd, Hårt fodral
Elgitarr Yamaha SG300, Made in Japan, sernr: 076811, volymknappar ej orginal, kantstött kropp, i hårdfodral (skadat)
Förstärkare Harman Kardon, Modell AVR161S/230, sernr: ANO177-CI0026086, fjärrkontroll, stömkabel, bruksanvisning. Ej på visning