Ring 23K slät 4,1g Ø18¼, graverad
Utrop: 1 800 kr
Örhänge ett udda 18K tvåfärgat 1,7g
Utrop: 600 kr
Ring 18K slät 2,6g Ø17½, graverad
Utrop: 1 000 kr
Partiguld 18K graverat/med stenar 3,7g
Utrop: 1 400 kr
Hänge 18K med blå sten 1,3g
Utrop: 750 kr
Hänge 18K 0,7g
Utrop: 400 kr
Halsband Pansar 18K 5,4g 39cm, stämplad Balestra
Utrop: 2 400 kr
Ring 18K vitguld med diamant 1xca0,03ct 2,3g Ø16¼, rodieringsbehov
Utrop: 850 kr
Armband 18K Ärtlänk med tre berlocker 13,2g 18,5cm
Utrop: 5 000 kr
Armring 18K trefärgad 5,5g Ø5,8cm
Utrop: 2 100 kr
Klackring 18K med svart sten 7,8g Ø24
Utrop: 2 800 kr
Örhängen ett par Creoler 18K 1,8g, små bucklor
Utrop: 700 kr
Halsband Ankarlänk 18K 9,9g 48cm
Utrop: 4 500 kr
Hänge 18K Hjärta med röd sten 1,0g
Utrop: 550 kr
Ring 18K med diamanter 10xca0,01ct 2,8g Ø17¾
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K vitguld med vita stenar 4,7g Ø17¾
Roamer Damklocka 18K med armband Fiskben 18K med kistlås bruttovikt 19,8g 20cm, går ej
Utrop: 6 200 kr
Mynt 24K med hål för ögla till hänge 3,5g
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 2 apr 2019