Avslutad | Klockor – Lördag 12 juni 1999
Klockor Alain Silberstein
ALAIN SILBERSTEIN, herrur, stål, automatisk, datum, läderband, cert, box, tillverkas inte längre.
Klockor Ebel
EBEL, kronograf, herrur, guld/stål, automatisk, datum, safirglas, originallänk, servad 1998, box.
Klockor Kronometer Stockholm
AB KRONOMETER STOCKHOLM, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, doublélänk.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, Golden Ellipse, herrur, 18K guld, manuell, safirglas, cert, box, manschettknappar Golden Ellipse 18K guld.
Klockor Ebel
EBEL, Sport Classic, herrur, quartz, guld/stål, originallänk, datum, safirglas, box, ca 1994.
BREITLING, Aerospace, herrur, titan, quartz, analog / digital, originallänk, manual, cert, box, x-tra länkbitar.
CARTIER, Panthère, herrur, quartz, guld / stål, safirglas, datum, originallänk "2-radig", cert, box, 1990.
ALPINA, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, går ej, länk 18K guld, längd 167-180 mm, totalvikt 26.4 g.
TAG HEUER, 6000, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, orginallänk 18K guld, 3 st x-tra urtavlor, 1 st x-tra länkbit, cert, box.
CARTIER, Vermeil, herrur, quartz, förgyllt silver, läder- band med fällås, cert, box, 1990.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, läderband, 1950-tal.