Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 mars 2019
RESVÄSKA, RIMOWA, aluminium, två kodlås, teleskåphandtag, två hjul, blått nylon foder, något stötta kanter, buckla, repor, 40x53x22.
VÄSKA, FENDI, Sellarina, vitt läder, detalj i sterling silver, vitmetall, foder i beige mocka, 33x25x7 cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MAX MARA, svart läder, dragkedja, mynt, sedlar, kontokortsfack, 21x12 cm.
VÄSKA, HOGAN, vitt läder, bruna läder detaljer, vitmetall, 30x33x14 cm, bruksslitage, dustbag.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, ihoppfällbara, melerade bågar, gulmetall, etui.
VÄSKA, MULBERRY, Kikarväska, vintage, mörkblå scotchgrain, brunt läder, 17x20x6cm, mässingfärgade detaljer, bruksslitage.