141 - 160 av 242
1...789...13 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 mars 2019

Klubbad för

Accessoarer Väskor

RESVÄSKA, RIMOWA, aluminium, två kodlås, teleskåphandtag, två hjul, blått nylon foder, något stötta kanter, buckla, repor, 40x53x22.

Återropad

Utrop: 2 300 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, FENDI, Sellarina, vitt läder, detalj i sterling silver, vitmetall, foder i beige mocka, 33x25x7 cm.

Återropad

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.

750 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Smycken Collier

COLLIER, LANVIN, nylon, vita pärlor, ask (skadad), cert.

650 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MAX MARA, svart läder, dragkedja, mynt, sedlar, kontokortsfack, 21x12 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MAX MARA, svart läder, gulmetall, vridlås, axelkedja, 25x13x7 cm.

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Espandrillos, vitt läder, stl 37, dustbag (ej orginal).

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, REBECCA MINKOFF, svart läder, detaljer i gulmetall, 23x16x4cm, dustbag.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PRADA, grått skimmrande läder, detaljer i vimetall, 36x22x3cm, dustbag.

Återropad

Utrop: 2 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, grått läder, detaljer i ljus gulmetall, 30x19x4cm.

Återropad

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MAX MARA, svart läder, pochette, beige foder, 40x22x14 cm, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, TORY BURCH, svart läder, detalj i gulmetall på tån, klack 6 cm, stl 39½.

550 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, HOGAN, präglat metallic läder, sulad, klack 10½ cm, stl 39.

Återropad

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, GUCCI, vintage, rödbruna bågar, etui.

800 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, DITA Magnifique, svarta bågar, mörktonade glas.

200 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, UGGS, beige mocka, stl 39.

475 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, HOGAN, vitt läder, bruna läder detaljer, vitmetall, 30x33x14 cm, bruksslitage, dustbag.

Återropad

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, ihoppfällbara, melerade bågar, gulmetall, etui.

375 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Kikarväska, vintage, mörkblå scotchgrain, brunt läder, 17x20x6cm, mässingfärgade detaljer, bruksslitage.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MICHAEL KORS, rött läder, detaljer i gulmetall, 16x10x2 cm, mynt, sedel, kontokortsfack.

375 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Om auktionen