Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 mars 2019
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, canvas läder, bruna läder detaljer, mynt, sedel, kontokortsfack, 16,5x10,5 cm, mindre slitage.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Diorbengale, ACQHA, 62 14, 125, turtoise bågar, bruna glas, putsduk, putspåse, fodral.
VÄSKA, REBECCA MINKOFF, Mab Flap Crossbody, svart läder, detaljer i vitmetall, 19x13cm, avtagbar axelkedja, dustbag.
SOLGLASÖGON, RALPH, RALPH LAUREN, RA 5141 1070/68, 57 15, 135, 2N, lila bågar, tonade glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage, D04, gröna bågar, tonade glas, fodral, lite repor.
HÄNGE/KEDJA, REBECCA, vitmetall, mässing, kedjans längd 72cm, hängande del 10cm.
Kläder Skor
SKOR, SALVATORE FERRAGAMO, grå skinnlack, stl 36½, rosett i gulmetall, klack 9cm, platå 1,5cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Pavois, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90cm, vit botten, motiv av flaggor.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Cavaliers dOr, Vladimir Rybalchenko, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, grå, guld, mindre missfärgning.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Imagerie, Maurice Tranchant, 100% siden,90x90cm, teal botten, guld.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, guccissima, senapsgult läder, bambu detalj, 20x10 cm, mynt, sedel, kontokortsfack, originalask, slitage, missfärgning,