Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 mars 2019
Kläder Skor
SKOR, CHANEL, mocka, vit, blå, röd, sula med förbättrat fäste, Chanel detaljer på häl, klack 11 cm, stl 38.
VÄSKA, RALPH LAUREN, svart läder, detalj i gulmetall, avtagbar axelkedja, kontokortsfack, 19,5x13,5 cm, originalask, dustbag, cert.
HUNDVÄSKA, RALPH LAUREN, Toffee brunt läder, dragkedja, axelrem, 37,5x30x20 cm, dustbag, cert.
CLUTCH, BALENCIAGA, aprikosfärgat läder, svart präglat läder, spegel, 25x16 cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, DIOR, Punk/s 3385, svarta bågar, Swarovski crystals, Made in Austria, etui.
VÄSKA, MULBERRY, Small Lily, puderrosa präglat läder, detaljer i gulmetall, 20x15x6cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Hobo bag, svart läder, detaljer i vitmetall, axelrem, 37x35x16 cm, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, GM, gulmetall, vit emalj, bredd 2 cm, mindre repor, smyckespåse, orginalask (lock saknas).
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double Tour, orange läder, vitmetall, stl S, smyckespåse, orginalask.
ARMBAND, GUCCI, stelt, mässing, strass i olika färger, stl 16 (S) smyckespåse, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Looping GM, monogram canvas, 28x33x10, bruksslitage, skada vid dragkedja.
ARMBAND, MULBERRY, Bayswater bracelet, ljusbrunt läder, spänne i gulmetall, stl M, smyckespåse, orginalask.