1 gräddkanna 1 sockerskål , silver
Utrop: 750 kr
4 delar , silver. Vikt 540g
Utrop: 1 000 kr
1 BRONSSKULPTUR SIGN. TH. ALEF.
Utrop: 4 000 kr
1 borste , silver 1830
Utrop: 500 kr
1 OLJEMÅLNING SIGN ANNA BERG
Utrop: 2 500 kr
2 METALLFIGURINER SIGN. T ALEF
Utrop: 2 000 kr
1 armband. Vikt 24,5g
Utrop: 2 400 kr
1 berlock. Vikt 5g
1 armband med berlocker. Vikt 16g
Utrop: 1 600 kr
1 ring 14k 1 kedja 18k skad.. Vikt 6g
Utrop: 450 kr
2 kedjor 2 berlocker. Vikt 5g
Utrop: 400 kr
1 armband. Vikt 9,5g
Utrop: 900 kr
1 kedja med berlock. Vikt 6g
1 FÄRGLITOGRAFI SIGN. PEDER DUKE 1 DAMARMBANDSUR
Utrop: 800 kr
1 damarmbandsur 18k
2 RINGAR SKAD, 3 RINGAR. Vikt 16g
1 ARMBAND SK.. Vikt 48g
Utrop: 3 800 kr
1 fickur 14k
Utrop: 1 200 kr
1 ring. Vikt 31g
Utrop: 2 300 kr
1 SKÅL,SILVER
Utrop: 600 kr
Lördag 5 jun 1999
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm