21 - 40 av 227
123...12 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 5 juni 1999

Klubbad för

1 gräddkanna 1 sockerskål , silver

850 kr

Utrop: 750 kr

4 delar , silver. Vikt 540g

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

1 BRONSSKULPTUR SIGN. TH. ALEF.

Utrop: 4 000 kr

1 borste , silver 1830

375 kr

Utrop: 500 kr

1 OLJEMÅLNING SIGN ANNA BERG

Utrop: 2 500 kr

2 METALLFIGURINER SIGN. T ALEF

Utrop: 2 000 kr

1 armband. Vikt 24,5g

1 400 kr

Utrop: 2 400 kr

1 berlock. Vikt 5g

Utrop: 500 kr

1 armband med berlocker. Vikt 16g

1 000 kr

Utrop: 1 600 kr

1 ring 14k 1 kedja 18k skad.. Vikt 6g

250 kr

Utrop: 450 kr

2 kedjor 2 berlocker. Vikt 5g

275 kr

Utrop: 400 kr

1 armband. Vikt 9,5g

475 kr

Utrop: 900 kr

1 kedja med berlock. Vikt 6g

325 kr

Utrop: 500 kr

1 FÄRGLITOGRAFI SIGN. PEDER DUKE 1 DAMARMBANDSUR

400 kr

Utrop: 800 kr

1 damarmbandsur 18k

325 kr

Utrop: 450 kr

2 RINGAR SKAD, 3 RINGAR. Vikt 16g

1 ARMBAND SK.. Vikt 48g

Utrop: 3 800 kr

1 fickur 14k

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

1 ring. Vikt 31g

1 600 kr

Utrop: 2 300 kr

1 SKÅL,SILVER

450 kr

Utrop: 600 kr