701 - 720 av 1 214
1...353637...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari 2019

Klubbad för

Halsband, S925 10,6g 43cm

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar S925 2,9g 45,5cm

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 3,8g 71cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 6,9g skadat

Utrop: 50 kr

Fat, S830 629,7g Ø341mm på fötter, fläckigt med bucklor och repor

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Fat, S835 1373,7g 367x483mm, repor

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Sockerskål och gräddkanna S813 158,4g, Finland ca1968, höjd 6cm och 7,5cm, förgylld insida, gravyr

Utrop: 600 kr

Hänge, 18K 0,8g med diamant 1xca0,10ct

600 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par S925 4,2g Ø6cm

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par S925 9,9g saknar stoppar

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge, S925 9,6g

250 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen, S925 1,9g med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Partis, S925 48,5g bucklor och trasigt

Utrop: 225 kr

Fickur 18K brv 97,9g 2st boetter, innerlock i metall är löst, med gravyr, i läderfodral

4 300 kr

Utrop: 3 400 kr

Mormorsur 14K brv 32,3g 1st boett, går ej, med kedja i oädel metall

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Timex, Expedition WS4, herrur, stål, 48x40mm, quartz, svart med gröna detaljer, snr:M810, ref: T49664, svart gummiband, med manual

225 kr

Utrop: 250 kr

Läsplatta Samsung Tab3 8GB Wifi+3G modell: SM-T211 med laddare

350 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja, Pansar S925 32,6g 50,8cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Halskejda, Ankar S925 91,4g defekt lås

475 kr

Utrop: 425 kr

Manschettknappar, ett par 18K 5,7g

Utrop: 2 800 kr