Ring med gul sten 18K brv 9,1g Ø18
Utrop: 1 100 kr
Armband Ankar 14K med mynt 21K brv 32,9g 18,5cm
Utrop: 18 400 kr
Parti guld defekt med stenar 18K brv 34,6g
Utrop: 9 500 kr
Collier med gula stenar och pärlor 14K brv 12,2g 42,5cm
Utrop: 1 500 kr
Örhängen ett par med pärlor 14K 2,8g
Utrop: 700 kr
Ring med blå sten 14K 7,4g Ø16¾
Louis Vuitton toalett/sminkväska M47527 med kvitto från butik 3400 danska kronor
Utrop: 2 900 kr
Armband 14K med 6 mynt 21K brv 60,0g 19,5cm
Utrop: 18 800 kr
Mynt med limrester samt små repor 21K 7,2g
Utrop: 2 400 kr
Hänge 14K med mynt 21K brv 20,1g
Utrop: 6 500 kr
Hänge Cyklist 14K 1,0g
Utrop: 225 kr
Armband 14K defekt 4,4g
Halskedja 18K 12,1g 62cm
Utrop: 4 000 kr
Halskedja Bismarck defekt 18K 5,3g
Utrop: 1 700 kr
Ring med sten 18K 3,9g Ø17½
Utrop: 1 400 kr
Hänge/Brosch 18K 3,0g 4,5cm
Utrop: 1 000 kr
Mynt, Lokalmynt 1980 Thore Skogman 18K10,0g i etui
Utrop: 3 200 kr
Louis Vuitton, väska Keepall 60, V.L 864, visst slitage.
Utrop: 6 000 kr
Halskedja Pansar 18K 22,2g 49cm
Utrop: 7 500 kr
Tisdag 22 jan 2019