1081 - 1100 av 1 123
1...54555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018

Klubbad för

Ringar med stenar 18K brv 5,0g, defekta, skeva

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 8,2g defekt

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 3,0g defekt, tvåfärgat

Utrop: 900 kr

Halskedja Ankar 18K 69,5cm 198,3g, densitet 15,0

Utrop: 68 000 kr

Parti guld 18K 6,1g defekt

Utrop: 1 800 kr

Tissot, herrur, 18K, quartz, datum, 34mm, safirglas graverad boett, med svart läderarmband original

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Seiko Chronograph, herrur, 42mm modell 7T04-0AE0 snr 497685, datum, quartz i stål

700 kr

Utrop: 600 kr

Longines Master Collection Automatic, herrur, datum, kronograf, safirgals, 42mm, refnr L27594786, glasboett, med cert -15 från Klockmaster i Lund, extra länkbitar med länkverktyg, manual, box och ask, små repor på länken och ring, små nagg på glaskanten

Utrop: 10 800 kr

Certina DS Podium, herrur, 40mm, kronograf, quartz, safirglas, datum, nr 536.702977129A snr 09BC0072428, små repor på ring och boett, med läderarmband av i fästet till viklåset

Utrop: 1 100 kr

Longines Heritage Avigation Automatic, herrur, datum, 44mm, mod L2.831.4, snr 39473405, svart läderarmband,certifikat -14, manual, box, kartong

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Fritid Sport

Flugfiskerulle Danielsson H5D 11fourteen no 240 med lina, manual i nioprenfodral i kartong, insexnyckel

Utrop: 2 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 Edge Gold, imei 3564 200 789 728 90 kod 2754, med laddare, ej operatöslåst

Sony Ps 4 med två handkontroller, hdmi kabel, elkabel, Snr: 03274522247579314

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier flerfärgad 18K 42cm 15,9

Utrop: 5 200 kr

Armringar 2st mönstrade 21K Ø7,1cm 26,7g

Utrop: 9 500 kr

Collier 22K 43,5cm 50,4g

Utrop: 17 200 kr

Collier tvåfärgad med stenar 18K 45cm 21,4g

Utrop: 7 000 kr

Halskedja Singapore 18K 40cm 1,7g

Utrop: 600 kr

Armband med stenar 18K 17cm 3,2

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Pansar 18K 60,5cm 9,7g

Utrop: 3 200 kr