Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018
Tissot, herrur, 18K, quartz, datum, 34mm, safirglas graverad boett, med svart läderarmband original
Longines Master Collection Automatic, herrur, datum, kronograf, safirgals, 42mm, refnr L27594786, glasboett, med cert -15 från Klockmaster i Lund, extra länkbitar med länkverktyg, manual, box och ask, små repor på länken och ring, små nagg på glaskanten
Certina DS Podium, herrur, 40mm, kronograf, quartz, safirglas, datum, nr 536.702977129A snr 09BC0072428, små repor på ring och boett, med läderarmband av i fästet till viklåset
Longines Heritage Avigation Automatic, herrur, datum, 44mm, mod L2.831.4, snr 39473405, svart läderarmband,certifikat -14, manual, box, kartong
Fritid Sport
Flugfiskerulle Danielsson H5D 11fourteen no 240 med lina, manual i nioprenfodral i kartong, insexnyckel
Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 Edge Gold, imei 3564 200 789 728 90 kod 2754, med laddare, ej operatöslåst