1261 - 1280 av 1 302
1...63646566 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019

Klubbad för

Mynt Övrigt

Guldmynt Oscar II Sveriges & Norges Konung. Brödrafolkets väl 5 Kronor 21,6K År 1886 2,2g

800 kr

Utrop: 800 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt Oscar II Sveriges & Norges Konung. Brödrafolkets väl 5 Kronor 21,6K År 1920 2,2g

700 kr

Utrop: 800 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt Swiss 20 Franc Helvetia, 21,6K År 1980 6,5g

Utrop: 2 400 kr

Mynt Övrigt

Guldmynt 20 Dollars "Liberty Head - Double Eagle" 21,6K 33,4g

9 800 kr

Utrop: 11 800 kr

Vas/Pokal Silver E.Ernander År H2-1790, graverad Höjd:22cm 401g

Utrop: 7 200 kr

Vas/Pokal Silver S.Dahlström År H2-1790. Graverad, höjd:22,5cm 447,3g

Utrop: 7 200 kr

Vas/Pokal Silver P.W.H 1700-Tal graverad, Höjd:21cm, 332,1g

Utrop: 7 200 kr

Vas/Pokal Silver 1700-Tal, graverad, Höjd:21cm, 472,3g

Utrop: 7 200 kr

Vas/Pokal Silver A.Ahlin År D2-1786 Höjd:19,5cm 410,2g

Utrop: 7 200 kr

Vas/Pokal Silver M.Forswall År 1700-Tal Höjd:18cm 244,7g

Utrop: 4 800 kr

Vas/Pokal Silver E.Ramstedt År P2-1797 Höjd:18cm 321,1g

Utrop: 4 800 kr

Laptop HP Spectre xt pro 13-b000 Beats audio win 8 4 Gb Ram 128 Gb SSD laddare snr 00196280401780

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Miguel Almeria nyskick stålsträngad utan fodral

500 kr

Utrop: 500 kr

Aukustisk gitarr Ibanez modell V72E-BK-2Y-01 snr GS080309700 inbyggd tuner med mjukt fodral små lackskador

550 kr

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K med sten, två defekta ringar Brv 8,4g

Utrop: 2 600 kr

Halsband Pansar 18K 52,5cm 8,6g

Utrop: 2 900 kr

ULYSSE NARDIN Locle & Genéve, 18K graverad, 2 boetter Ø49mm Boett nr: 320457, med klockkedja i oädel i oädel metall, Brv 98,1g. I Omega box

5 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Halscollier 14K med myntliknande föremål 21K, 59,5cm 49,4g

12 600 kr

Utrop: 14 800 kr

Armband Figaro med integrerat hänge 14K med myntliknande föremål 21K 20,5cm 10,5g

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Armband Figaro med integrerat hänge 14K med myntliknande föremål 21K 20,5cm 10,7g

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr