Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019
Örhängen, ett par, 18K, vitguld, 3,7g, med diamanter 2xca0,18ct och pärlor odlade sötvatten
Ytterkrukor, ett par, handmålade, Herend Ungern, höjd: 14cm Ø16,5cm. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan
Matskålsset, 6st serveringsskålar i trälåda, bruksskick, små skador som lagats. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan
Visa varaSmycken Manschettknappar
Manschettknappar ett par 18K 18,7g. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina
Visa varaParti Silver
Matskedar 3st, S830 207,2g 220mm. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan
Visa varaParti Silver
Bordsbsestick 6st S830 327,9g, varav 2st Knivar 204mm 2st Gafflar 172mm 2st Skedar 174mm, graverade, modell: Gammel Dansk. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan
Visa varaParti Silver
Dessertbestick 6st S830 210,9g, varav 2st Knivar 160mm 2st Gafflar 150mm 2st Skedar 155mm modell: Gammel Dansk. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan
Visa varaParti Silver
Parti silver S830 548,9g. Visas och hämtas på Vasagatan 8 - Sefina Vasagatan