Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019
Oljemålning på pannå, signerad K. Fontaine (1897-1970), motivmått 37,0cmX45,0cm, med sliten träram
Solglasögon, Miu Miu, SMU05N, 57¤17, i originalfodral samt kartong med smutsig putsduk
Handväska, Louis Vuitton, Capucines, svart skinn, detaljer i gulmetall, 35x21x14cm, med kopia av kvitto
Väska Marc by Marc Jacobs, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x30,5x10cm, bruksskick
Väska Louis Vuitton, Damier 16x13x6cm, fläckig invändigt, med kedja i gul metall
Visa varaÖvrigt Övrigt
Reservoirpenna Mont Blanc, Meisterstuck 4810 snr GV1106276, stift i 14K guld, i svart original skinnfodral
Visa varaElektronik Datorer
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab A, 16GB, modell:SM-T555, IMEI:356808072454255 med laddare i kartong
Digitalkamera, Canon PowerShot SX60 HS, inbyggt objektiv, 16,1 megapixlar, snr303052001712, med laddare i väska