721 - 740 av 1 302
1...363738...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019

Klubbad för

Ring 18K 4,4g Ø17½, med sten

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 16,1g, defekt och graverat

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 23K 31,4g, graverat

Utrop: 12 200 kr

Teskedar 12st, S830 162,2g 121mm, modell: Vasa

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge silver 3,4g, hjärta

Utrop: 100 kr

Hänge silver 4,6g, med camé

150 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 63,2g, defekt

475 kr

Utrop: 250 kr

Oljemålning på pannå, signerad K. Fontaine (1897-1970), motivmått 37,0cmX45,0cm, med sliten träram

50 kr

Utrop: 400 kr

Solglasögon, Gucci, GG2245/S DDB/35, 59¤14, i originalfodral med smutsig putsduk

600 kr

Utrop: 750 kr

Solglasögon, Miu Miu, SMU05N, 57¤17, i originalfodral samt kartong med smutsig putsduk

Utrop: 600 kr

Handväska, Louis Vuitton, Capucines, svart skinn, detaljer i gulmetall, 35x21x14cm, med kopia av kvitto

Utrop: 16 800 kr

Väska Marc by Marc Jacobs, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x30,5x10cm, bruksskick

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband Michael Kors, Astor Buckle Bangle, tvåtonad metall, öppningsbar, i en dustbag

300 kr

Utrop: 375 kr

Väska Louis Vuitton, Damier 16x13x6cm, fläckig invändigt, med kedja i gul metall

Kulspetspenna Mont Blanc, Meisterstuck snr KV1049395

Reservoirpenna Mont Blanc, Meisterstuck 4810 snr GV1106276, stift i 14K guld, i svart original skinnfodral

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab A, 16GB, modell:SM-T555, IMEI:356808072454255 med laddare i kartong

600 kr

Utrop: 750 kr

Digitalkamera, Canon PowerShot SX60 HS, inbyggt objektiv, 16,1 megapixlar, snr303052001712, med laddare i väska

Utrop: 1 800 kr

Potatissked S830 73,3g 211mm, modell: Rosenholm

600 kr

Utrop: 275 kr

Efterrättsknivar 2st S830 82,5g 165mm modell: Rosenholm

150 kr

Utrop: 150 kr