Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019
Elektronik TV-apparater
Samsung Tv serienummer: 0D0AHHPK300051T med väggfäste och golvfäste. Ej med på visning.
Hörselskydd Peltor 3M WS Alert XP, bluetooth, med microfon och antenn, batteridrivna s/n: 1118107430
Musikinstrument Träblås
Elgitarr Washburn PS80 Paul Stanley model, Serienummer: 06087652, med axelband och mjukt fodral
Elgitarr Guvnor, juniorstorlek, små lackskador på kropp, med axelrem (ej orginal) i mjukt fodral (ej orginal)
Elbas Tanglewood, modell: Rebel 4K, lackskador på baksida, lös bakplatta, med axelrem i slitet mjukt fodral (ej orginal)
Akustisk gitarr Fender (Indonesien), modell:DG-7, snr: 40907729, en sträng sakas, lackskador. i mjukt fodral (ej orginal)
Elgitarr Dean, modell: Resonator Dorbo, del saknas, i mjukt fodral (ej orginal)
Elektroakustisk gitarr Yamaha FG-411CE VS, snr: 70711106, lackskador på kropp, i skadat mjukt fodral
Tavla Akvarell, av Isaac Grünewald (1889-1946),Motiv: Hofnarren, motivmått:25x33cm, inglasad med ram, signerad
Elektronik TV-apparater
Spelkonsol Nintendo Switch, modell: HAC-100, snr: XAJ70016482220, med kontroll, laddare och basenhet
Elektronik TV-apparater
Spelkonsol Playstation 4 Slim, Modell: CUH-2016B, 220-240V, 0,8A 50/60Hz, snr; 03-27452395-6018057. med laddare (ej orginal) och två kontroller.
Elektronik TV-apparater
Spelkonsol Playstation 4, modell: CUH-1116A, snr: 03-27452246-6567346, kontroll i bruksskick, med laddare och 7 spel (Battlefield 1, Battlefield 4, Tom Clancy's the Division, Fallout 4, Assassin's Creed Unity, Grand Theft Auto V,Skyrim The Elders Scrolls)