381 - 400 av 1 302
1...192021...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 3 januari 2019

Klubbad för

Collier S925 10,7g 45cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband Pansar S925 9,9g 20cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar S925 13,2g 49,5cm

Utrop: 200 kr

Elektronik TV-apparater

Samsung Tv serienummer: 0D0AHHPK300051T med väggfäste och golvfäste. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 50 kr

Hörselskydd Peltor 3M WS Alert XP, bluetooth, med microfon och antenn, batteridrivna s/n: 1118107430

950 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Träblås

Artley Flöjt USA 18-0 554669 med hårt fordal. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr, PRS Santana SE, B 12524 saknar en sträng, i mjukt fodral

4 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr Washburn BT-8 8080006 i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr Washburn PS80 Paul Stanley model, Serienummer: 06087652, med axelband och mjukt fodral

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Klarinett Noblet Paris B8867 i hårt fodral . Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Guvnor, juniorstorlek, små lackskador på kropp, med axelrem (ej orginal) i mjukt fodral (ej orginal)

Utrop: 750 kr

Elbas Tanglewood, modell: Rebel 4K, lackskador på baksida, lös bakplatta, med axelrem i slitet mjukt fodral (ej orginal)

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Fender (Indonesien), modell:DG-7, snr: 40907729, en sträng sakas, lackskador. i mjukt fodral (ej orginal)

325 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Dean, modell: Resonator Dorbo, del saknas, i mjukt fodral (ej orginal)

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Elektroakustisk gitarr Yamaha FG-411CE VS, snr: 70711106, lackskador på kropp, i skadat mjukt fodral

550 kr

Utrop: 500 kr

Tavla Akvarell, av Isaac Grünewald (1889-1946),Motiv: Hofnarren, motivmått:25x33cm, inglasad med ram, signerad

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Elektronik TV-apparater

Spelkonsol Nintendo Switch, modell: HAC-100, snr: XAJ70016482220, med kontroll, laddare och basenhet

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik TV-apparater

Spelkonsol Playstation 4 Slim, Modell: CUH-2016B, 220-240V, 0,8A 50/60Hz, snr; 03-27452395-6018057. med laddare (ej orginal) och två kontroller.

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Elektronik TV-apparater

Spelkonsol Playstation 4, modell: CUH-1116A, snr: 03-27452246-6567346, kontroll i bruksskick, med laddare och 7 spel (Battlefield 1, Battlefield 4, Tom Clancy's the Division, Fallout 4, Assassin's Creed Unity, Grand Theft Auto V,Skyrim The Elders Scrolls)

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Effektpedal PlimSoul "fulltone", Snr: 08204, 9VDC - 18VDC, repig

650 kr

Utrop: 550 kr