Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 december 2018
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, 100% siden, 120x20cm, off white med svarta blomor, märkning borta.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, gulmetall, vit emalj, 5,5cm i diameter, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Tivoli PM, monogram canvas, 28x22x14cm, dustbag, kartong, kvitto från 2009.
VÄSKA, HERMÈS, Kelly 32, vintage, Burgundy togo, brunrött läder, detaljer i gulmetall, 32x22x12cm, axelrem, dustbag, bruksslitage, 1994.
VÄSKA, HERMÈS, Constance, vintage, svart läder spänne i gulmetall, 23x17x4cm, dustbag, bruksslitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, HERMÈS, vintage, svart läder, spänne i gulmetall, längd 75cm, bredd 6cm, ca 1970-tal.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les cles, Cathy Latham, 100% siden, 90x90, blå, vit, gul, fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, , Gaucho par Hermès , Caty Latham, 100% siden, 90x90, blå, vit, gul.
VÄSKA, PROENZA SCHOULER, svart läder, röda kanter, detaljer i vitmetall, 32x36x14cm, dustbag, visst slitage på hörn.