Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2018
Klubbad för
JAMES & SON, Derby, Ø39mm, snr CI-0317, ref JS398, datum, stål, kronograf(nollställer ej korrekt), länk 23cm, i box med kudde, nyskick
Klockor Jacques Lemans
JACQUES LEMANS, Liverpool, Ø44mm, ref 1-1117, stål, datum, quartz, kronograf, i box med kudde, nyskick
Bärbar dator, Lenovo IdeaPad 110-15 80T7001VMX-15IBR, 15,6", SSD 128GB, RAM-minne 4GB, Intel Celeron N3060, 1,6GHz, snr SPF0KXSKS med laddare, kvitto samt användarmanual, fabriksåterställd
Färglitografi, Peter Dahl (1934-) nr 21/400, mått ca50x68cm, mått inkl ram ca67x89cm, ram naggad, tejpen något sprucken på baksidan. Ej undersökt ur ram. Visas och hämtas hos Sefina i Kista