261 - 280 av 1 268
1...131415...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2018

Klubbad för

Halskedja Pansar i silver S925 302g längd 61cm bredd 1,3cm

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband Bismarck med 8st berlocker 18K 13,2g 19cm små bucklor

Utrop: 3 900 kr

Ringar 3st graverade / oval skena 23K 9,3g Ø17½ Ø18½

Utrop: 3 400 kr

Armband Pansar 18K 38,2g längd 19cm bredd 1,9cm, kistlås, gravyr undersida "B-75"

Utrop: 11 400 kr

Manschettknappar par 18K 2,2g

Utrop: 600 kr

Örhängen par med pärlor 6mm 18K 2,7g med skruvstopp

Utrop: 600 kr

Örhängen par med pärlor 4mm 18K 1,5g med skruvstopp

Utrop: 425 kr

Parti guld defekt 18K 49,4g med små stenar, pärlor, metall

Utrop: 12 800 kr

Damur 14K 20mm brv7,6 plastglas, gravyr, med armband double skadat

Utrop: 600 kr

Halskedja Pansar 18K 51g längd 46cm bredd 0,5cm stämplad Balestra

Utrop: 16 600 kr

Örhängen par tvåfärgade med sten 18K 0,9g 1cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen par med stenar 18K 2g 1cm

Utrop: 900 kr

Armband Pansar med bricka graverad 18K 39,4g 19cm

Utrop: 11 600 kr

Armring tvinnad 21K 19,4g Ø7cm 20cm stämplar

Utrop: 7 200 kr

Ring med diamanter 6xca 0,01ct 14K 2,1g Ø16½

Utrop: 500 kr

SHEAFFER, USA, Reservoarpenna 2st, ena märkt "Tagra 1000 fine", med manual, i etui

300 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Ankarlänk 18K 46,7g längd 52,5cm bredd 0,5cm, kistlås

Utrop: 18 400 kr

Parti guld defekt 18K 2,7g med stenar

Utrop: 750 kr

Örhängen par med sten 18k 1,1g 0,8cm

Utrop: 500 kr

Halskedja vitguld 18K 3,1g 44,5cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr