221 - 240 av 1 268
1...111213...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2018

Klubbad för

Hänge Tro, hopp, kärlek 18K 0,8g 1,5cm

Utrop: 375 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 46cm

375 kr

Utrop: 375 kr

EDBLAD, Halsband ankarlänk 80cm med hänge droppe 2,5cm, i metall, bijouteri

75 kr

Utrop: 50 kr

Udda Örhänge skruvstopp 18K 1,3g

Utrop: 375 kr

Örhängen par med rosa sten 21K 2,7g 0,4cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge I 14K 0,4g 2cm

Utrop: 100 kr

Ring med stenar 14K 1,2g Ø17¾

Utrop: 300 kr

Ring med sten 14K 1,3g Ø18

Utrop: 350 kr

EUSI, damur i silver S835, manuell, incabloc, 22mm, plastglas, längd ca 16cm, totalvikt: 47,2g

125 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld defekt/ udda 18K 5,5g med grön sten

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armring öppningsbar 18K 10g 18,5cm små repor

Utrop: 3 000 kr

Ring med stenar 18K 2g Ø16¼ nagg

Utrop: 750 kr

Omega, Constellation, herrur, Ref.nr 1552/862, Snr. 59779196, 33,5mm, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, längd 20,5cm, viklås, med logga (framtagen till Al Maktoum Foundation (för utbildning))

Utrop: 5 400 kr

Parti silver, skevt med stenar S925 brv. 288,4g

Utrop: 1 200 kr

Tårtspade i silver S830 43,7g 206mm modell: Rosenranka

175 kr

Utrop: 200 kr

Bakelsegaffel / dessertgaffel 12st i silver S830 174,5g 140mm modell: Rosenranka

800 kr

Utrop: 750 kr

Moccasked 12st i silver S830 89,1g 100mm modell: Rosenranka

300 kr

Utrop: 375 kr

Tårtspade / Pajspade i silver med rostfri klinga S830 brv. 72,6g 246mm modell: Lillemor, Th Martinsen, Norge

325 kr

Utrop: 200 kr

Bakelsegaffel / dessertgaffel 12st i silver S830 246,4g 142mm modell: Lillemor, Th Martinsen, Norge

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Moccasked 12st i silver S830 101,6g 100mm modell: Lillemor, Th Martinsen, Norge

325 kr

Utrop: 400 kr