961 - 980 av 1 059
1...484950...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2018

Klubbad för

Hänge 14K 5,4g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 2,0g Ø17½, med odlad pärla

Utrop: 500 kr

Ring 14K 7,1g Ø16½, med sten

Utrop: 1 500 kr

Armband 14K tvåfärgad 13,8g 18cm, med stenar och diamanter 16xca0,0,03ct, en sten saknas

Utrop: 3 200 kr

Tissot T-Race damur, quartz 34mm, stål med gummilänk, refnr: T048.217.17.017.01, snr:12BN0160420, datum, safirglas, med certifikat (2013), repor

Utrop: 1 500 kr

Fickur 14K brv74,2g, manuellt, buckligt

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Klockor Glycine

Glycine Airman herrur, automatiskt, 41mm, stål med stållänk, safirglas, datum, snr 442612, Refnr: GL0064, repig krans, med garanti från 2017

Utrop: 7 200 kr

Omega Genéve herrur, quartz fungerar ej, 32mm, guld med flexband i stål, platsglas, graverad

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K med vita stenar 3,3g 18K

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 14K 10,6g

Utrop: 2 400 kr

Fotlänk 18K Pansar 6,7g 22,5cm

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K med diamant 1 x ca 0,02ct Ø17 1,7g

Utrop: 750 kr

Slät ring 18K graverad 2,6g

Utrop: 750 kr

Armring 22K 8,3g Ø 65mm skadad

Utrop: 2 900 kr

Armring 22K 65mm skadad 12,0g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 14K 9,6g skadat

Utrop: 2 200 kr

Brosch 14K med brun sten Bruttovikt 17,0g

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, ett par, 14K med blå stenar 10,7g

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K med blå sten bruttovikt 5,5g

650 kr

Utrop: 700 kr

Ring 18K med blå sten (naggad i slipning) Ø17¾ bruttovikt 6,5g

Utrop: 1 400 kr