541 - 560 av 1 059
1...272829...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2018

Klubbad för

Samsung Galaxy S5, SM-G9001, 16GB, IMEI: 352919064900876, serienr: RF8G21LRAPT, med ej fungerande strömsladd, sliten

550 kr

Utrop: 500 kr

Tavla färgetsning Irene Jarz "Långdans", 53/150, 37,5cmx35cm utan passepartout, inramad 41,5cmx52cm

Utrop: 700 kr

Tavla grafiskt blad Jussi Taipaleenmäki "Parise målare" 144/190, 63cmx76cm inklusive ram. Spricka i glasskiva.

100 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja 18K 3,3g 67cm skeva länkar

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 2,9g med skrift

Utrop: 900 kr

Ring 18K 1,9g Ø22 skev med gravyr

Utrop: 600 kr

Halskedja Bismarck 18K 6,6g 48cm något doserad

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 3,1g trasig

Utrop: 1 000 kr

Örhängen 18K 5,2g flerfärgade

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 3g skev, saknar stenar, udda

Utrop: 750 kr

Armband 14K 3,1g 21cm

Utrop: 800 kr

Örhängen 14K 0,5g Elefanter

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Venezia 18K 4g 42,5cm

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Ankar 18K 2,3g 43,2/46,5cm med integrerat hänge med vita stenar

600 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen 18K 0,4g hjärtan med vita stenar

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K 1,4g Ø18 med diamanter 5xca0,005ct

Utrop: 700 kr

Ring 18K 2,5g Ø18½ med diamanter 3xca0,005ct

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K 12,7g 38cm doserad Bismarck

Utrop: 4 100 kr

Klockor Lemania

LEMANIA, 18K brv 23,8g Ø17mm, manuell, repig/bucklig bakboett

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockor Casio

EDIFICE CASIO, EF-126 snr 2719 Ø42mm stål quartz datum, nagg i glas/repig

Utrop: 250 kr