Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2018
Klubbad för
Cartier Pasha, 1990, M102714, 18K i boett, Ø38mm, automat, datum, läderband med klasp 18K, brukssliten boett
Herrur Invicta 90940B, automat, datum, 40mm, stål, viklås, nagg och repor i glas, brukssliten