461 - 480 av 1 059
1...232425...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2018

Klubbad för

Ring med emaljdetaljer 22K 4,6g, skev

Utrop: 1 700 kr

Collier med emaljdetaljer 22K 46,6g 39,5-41cm, skadat och skevt

Utrop: 16 600 kr

Parti guld med stenar och pärlor 21K 42,8g, skadat

Utrop: 14 400 kr

Örhängen 1 par med stenar och pärlor 21K bruttovikt: 36,1g 9cm

Utrop: 9 600 kr

Pannsmycke med stenar och pärlor 21K bruttovikt: 7g

Utrop: 2 400 kr

Halssmycke med stenar, pärlor och snöre 21K bruttovikt: 180,7g, skadat

Utrop: 30 000 kr

Halscollier med stenar och diamanter 12xca0,04ct 18K 15g 41cm

Utrop: 5 900 kr

Hänge/Brosch vitguld med stenar och diamanter med äldre slipning 18K 9,5g 4cm

3 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Örhängen 1 par tvåfärgade med stenar och diamanter 2xca0,005ct 2,9g

Utrop: 1 400 kr

Örhängen 1 par med stenar och diamanter 12xca0,01ct 18K 1,5g

Utrop: 700 kr

Hänge vitguld med pärla och stenar 18K 2,1g, defekt

Utrop: 600 kr

Hänge med stenar S925 1,5g

Utrop: 50 kr

Halskedja Ankar S925 1,2g 41/45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro S925 2,6g 45,5cm

Utrop: 50 kr

Parti silver med stenar och emalj S925 19,5g, skadat och skevt

75 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Festina

Herrur Festina W.R. 100 Chronograph, 6812, quartz, datum, stål, viklås, brukssliten

200 kr

Utrop: 300 kr

Cartier Pasha, 1990, M102714, 18K i boett, Ø38mm, automat, datum, läderband med klasp 18K, brukssliten boett

Utrop: 34 000 kr

Klackring med stenar 18K 14g Ø19¾

Utrop: 6 300 kr

Herrur Invicta 90940B, automat, datum, 40mm, stål, viklås, nagg och repor i glas, brukssliten

550 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Invicta Pro Diver, 14357, quartz, datum, 48mm, stål, viklås, nagg i glas

Utrop: 1 200 kr