Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018
Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor 6,8mm oknuten, 43,5cm med lås i silver med pärla
Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor doserd 4-7mm 52,5cm, med lås i 835, defekt av vid låset
Klockor Angelus
Angelus Chronodato Chronograph 18K i boett, Ø38mm, manuell, dag och månad, plastglas, läderarmband
Omega Seamaster Aqua Terra 150m/500ft, Ø38mm, stål, datum, safirglas, quartz, brukslitage på länk, Snr: 91271574
Jaguar J 654 herrur, quartz, safirglas, kronograf, datum, 45mm, stål med länk i stål
Akustisk gitarr Mitchell 12-strängad MD-100S-12E/BK med mick, hack i halsen, snr: SI07120352 i hårt
Akustisk gitarr med mikrofon Yamaha mod NTX700 snr HQ0241056 China, små skador, saknar 2 strängar, i hårt fodral