Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018
Klubbad för
Rolex Oyster Perpetual Datejust, herrur 36mm, automat, stål med kort och sliten Jubiléelänk i stål, repigt plexiglas,bucklor på låset, ref.nr: 1603, snr:3337352, 70-tal, i behov av service