961 - 980 av 1 209
1...484950...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018

Klubbad för

Örhänge 1par 14K 5,6g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 1,7g

Utrop: 425 kr

Ring 14K 1,6g Ø17½med sten

Utrop: 400 kr

Ring 14K vitguld 1,8g Ø 16¾med stenar

375 kr

Utrop: 450 kr

Örhänge 1par 14K 4,6g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par, 18K 1,6g, med odlade pärlor höjd: 8,6mm bredd: 6,9mm

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par, 18K 2,1g, med odlade pärlor höjd: ca9mm, bredd: 7,2mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhänge 1st, 18K 0,8g, med odlad pärla höjd: ca 8mm, bredd: ca 6,5mm

Utrop: 250 kr

Brosch S830 7,7g, böjd nål

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 brv. 24,6g 18,8cm, med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen 1 par, S925 3,2g

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par, S925 6,1g, med stenar

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen 1 par, S925 3,0g

Utrop: 75 kr

Ring S925 3,2g Ø16¾

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 33,9g, defekt och graverat

100 kr

Utrop: 125 kr

Pärlcollier 51,0cm, med lås S835, odlade salvattenpärlor ca 6,0-6,2mm

Utrop: 425 kr

Armband 18K 11,0g, defekt lås

Utrop: 3 300 kr

Mockberg, damur 34mm, quartz, stål med stållänk, repig boett, mineralglas

350 kr

Utrop: 425 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, herrur 36mm, automat, stål med kort och sliten Jubiléelänk i stål, repigt plexiglas,bucklor på låset, ref.nr: 1603, snr:3337352, 70-tal, i behov av service

18 400 kr

Utrop: 22 000 kr

Certina New Art, herrur, 34mm, manuellt, 18K, slitet band, repigt plastglas, repig boett

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr