661 - 680 av 1 209
1...333435...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018

Klubbad för

Ljusstakar 2 st i mässing, Skultuna, märkt SBno39 Höjd: 21,5 cm, ena ljusstaken ojämn. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Hänge, "hästsko" förgylld metall 2,5g Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Ilkka Pärni, Blandteknik,"Down town NY 1989" 20,5x 24,5cm i ram Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Omega Constellation damur, 22,5mm, quartz, stål/guld med länk i stål/guld halvstav, safirglas, diamantkrans 32xca0,01ct, snr: 50770072, ref nr: DB 895.1080.1, från 1988, små repor

Utrop: 9 600 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, armbandsur, automatiskt , 36mm, stål/guld med Jubileelänk i stål/guld, safirglas, datum, diamantindex, pärlemortavla, snr: Z333341, refnr: 116233

55 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, Chronometer, automatisk, 36mm, stål/vitguld med länk i stål/vitguld, snr: V764002, refnr: 116244, safirglas, datum, diamantindex och diamantkrans, pärlemortavla, repig länk, med cert, box och skadad ytterkartong

Breitling Galactic 36, automatisk, 36mm, stål/guld med pilotlänk i stål/guld, datum,pärlemorurtavla, diamantindex, safirglas, små repor på länk med cert (2016) och extra länkbitar i box med ytterkartong

29 500 kr

Utrop: 35 000 kr

Ring 18K 5,1g Ø18¼ med diamanter 60xca0,005ct

Utrop: 2 600 kr

Elgitarr Ibanez Artist series, repig kropp. snr: J120650027, med förstärkarkabel, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Effektpedal Behringer, modell: DD100, snr: S0618130410, med kabel

175 kr

Utrop: 75 kr

Effektpedal Behringer, modell: TU300, snr: S1113578594, med kabel

650 kr

Utrop: 75 kr

Effektpedal Behringer, modell: TO100, snr: S1100985346, med kabel

50 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Supreme, modell: DM-58, med kabel

125 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Supreme, modell: DM-58, utan kabel

50 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Aria Pro II, snr: 102015, stötskador och repor på kroppen, två strängar av, i hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Gurian, modell: J-M, snr:D1268, repor och stötskador, axelremsfäste saknas, i mjukt fodral

6 700 kr

Utrop: 2 600 kr

DJ- mixerbord Behringer, modell: Pro Mixer VMX1000USB, snr: S1103963A2T, med kabel, i originalkartong. Ej med på visning.

375 kr

Utrop: 425 kr

Elektronik Musik

Skivspelare Avin TT-01, modell: TB03, snr: SE73521, med adapter, i originalkartong. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Hörlurar 1 par, Sennheiser, modell: HD558, med integrerad kabel

475 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S 8, modell: SM-G950F, IMEI: 359041087535994/01, 64 GB, med laddare, hörlurar, USB connector och bruksanvisning

2 300 kr

Utrop: 1 600 kr