Avslutad | Pant – Tisdag 16 oktober 2018
Ljusstakar 2 st i mässing, Skultuna, märkt SBno39 Höjd: 21,5 cm, ena ljusstaken ojämn. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaSmycken Hänge
Hänge, "hästsko" förgylld metall 2,5g Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaKonst Övrigt
Ilkka Pärni, Blandteknik,"Down town NY 1989" 20,5x 24,5cm i ram Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaKlockor Omega
Omega Constellation damur, 22,5mm, quartz, stål/guld med länk i stål/guld halvstav, safirglas, diamantkrans 32xca0,01ct, snr: 50770072, ref nr: DB 895.1080.1, från 1988, små repor
Rolex Oyster Perpetual Datejust, armbandsur, automatiskt , 36mm, stål/guld med Jubileelänk i stål/guld, safirglas, datum, diamantindex, pärlemortavla, snr: Z333341, refnr: 116233
Rolex, Oyster Perpetual Datejust, Chronometer, automatisk, 36mm, stål/vitguld med länk i stål/vitguld, snr: V764002, refnr: 116244, safirglas, datum, diamantindex och diamantkrans, pärlemortavla, repig länk, med cert, box och skadad ytterkartong
Visa varaKlockor Breitling
Breitling Galactic 36, automatisk, 36mm, stål/guld med pilotlänk i stål/guld, datum,pärlemorurtavla, diamantindex, safirglas, små repor på länk med cert (2016) och extra länkbitar i box med ytterkartong
Elgitarr Ibanez Artist series, repig kropp. snr: J120650027, med förstärkarkabel, i mjukt fodral
Elgitarr Aria Pro II, snr: 102015, stötskador och repor på kroppen, två strängar av, i hårt fodral
Akustisk gitarr Gurian, modell: J-M, snr:D1268, repor och stötskador, axelremsfäste saknas, i mjukt fodral
DJ- mixerbord Behringer, modell: Pro Mixer VMX1000USB, snr: S1103963A2T, med kabel, i originalkartong. Ej med på visning.
Elektronik Musik
Skivspelare Avin TT-01, modell: TB03, snr: SE73521, med adapter, i originalkartong. Ej med på visning.